info@minikpanda.com.tr

 Bize Ulaşın :   0212 697 29 30

logo
halkalı anaokulu
Atatürk resimleri Atatürk fotoğrafları
logo

logoAtakent Anaokulları, Atakent Çevresi Anaokulu


Bu sayfa Atakent Anaokulları mevkii anaokulu, Atakent Çevresi Anaokulları hakkında bilgiler içermektedir. Atakent çevresinde oturan, çocukları için anaokulları ve anaokulu arayan aileler için hazırlanmıştır.

Atakent anaokullları içinde ailelerce tercih edilen anaokulumuzda yeni dönem kayıtlarımız devam etmektedir.

Atakent çevresinde çocuğunuz için özel anaokulu Özel Minik Panda'da 36 – 72 ay okul öncesi eğitim programları uygulanmaktadır.

M.E.B.'e bağlı Halkalı mevkiinde anaokulu Özel Minik Panda'da; Türkçe Dil etkinlikleri, İngilizce eğitimi ve bir çok eğitici etkinliklerimiz ile çocuklarınızın okul öncesi eğitimleri en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini zenginleştiren etkinlikler sayesinde çocuklar kendilerini ifade etme olanağı bulmakta ve çözüm odaklı düşünme yeteneğini de kazanmış olurlar.

Atakent Anaokulları içindeki anaokulu Minik Panda Anaokulu 'muzda diyetisyenimiz eşliğinde hazırlanan menülerle çocukların beslenmesi en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Atakent anaokullları, Halkalı Anaokulu ve Küçükçekmece Anaokulları başta olmak üzere İstanbul'da özel anaokulu arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Halkalı Anaokulları , Atakent Anaokulları