info@minikpanda.com.tr

 Bize Ulaşın :   0212 697 29 30

logo
halkalı anaokulu
Atatürk resimleri Atatürk fotoğrafları
logo

logoHalkalı Anaokulları, Halkalı Çevresi Anaokulu


Bu sayfa Halkalı Anaokulları mevkii anaokulu, Halkalı Çevresi Anaokulları hakkında bilgiler içermektedir. Halkalı çevresinde oturan, çocukları için anaokulları ve anaokulu arayan aileler için hazırlanmıştır.

Halkalı anaokullları içinde ailelerce tercih edilen ve tavsiye edilen anaokulumuzda yeni dönem kayıtlarımız devam etmektedir.

Halkalı çevresinde çocuğunuz için özel anaokulu Özel Minik Panda'da 36 – 72 ay okul öncesi eğitim programları uygulanmaktadır.

M.E.B.'e bağlı Halkalı mevkiinde anaokulu Özel Minik Panda'da; Türkçe Dil etkinlikleri, İngilizce eğitimi ve bir çok eğitici etkinliklerimiz ile çocuklarınızın okul öncesi eğitimleri en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini zenginleştiren bu etkinlikler sayesinde çocuklar kendilerini ifade etme olanağı bulurken aynı zamanda eleştirel ve çözüm odaklı düşünme yeteneğini de kazanmış olurlar.

Çocukların bilişsel, sosyal, fiziksel, dil ve kişisel öz bakım alanlarındaki gelişimlerine ait gözlem Raporları aylık olarak düzenlenir . Okul Öncesi Gelişim Değerlendirme Testleri yaşlarına uygun olarak uygulanıp; raporları veli toplantıları ile ailelere sunulur.

Halkalı anaokullları, Atakent Anaokulları ve Küçükçekmece Anaokulları başta olmak üzere İstanbul'da özel anaokulu arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Halkalı Anaokulları , Atakent Anaokulları