info@minikpanda.com.tr

 Bize Ulaşın :   0212 697 29 30

logo
logo
logo logo
logo

Misyon - VizyonÖzel Minik Panda Anaokulu

Hakkımızda


Çocuklar dünyayı öğrenmeye oyunla başlar.

Çocuklar hayatı oyun aracılığıyla öğrenir ve anlamlandırırlar. Doğaları gereği öğrenmeye her zaman hazır, yaratıcı, meraklı, ve heveslidirler.

Kurumumuzda çocuklarımıza uygun eğitim ve öğretim ortamı sunarak; içlerindeki potansiyellerini açığa çıkarmak ve öğrenme arzularını daim kılmak ve çok yönlü gelişmeleri için destekliyoruz. Anadilimizi düzgün kullanabilmeye çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki anadilini iyi bilmeyen, yabancı bir dili öğrenemez. Türkçe kadar İngilizce de bizim için akademik anlamda büyük önem taşıyor.

logo

Native speaker öğretmenlerle günlük konuşma pratikleri yapıyoruz. Branş derslerinde farklı branş öğretmenleri sayesinde yeteneklerimizin farkına varıyoruz. Her şey sevmekle başlar. Özgüveni yüksek, paylaşımcı, duyarlı, barış dolu dünya için çalışan, mutlu yetişkin olmanın yolu; sevgi dolu ortamlarda büyümekten geçer. Bu bilinçle çocuklarımıza, öncelikle sevgi dolu bir ortam sunuyoruz. Sevginin olduğu yerde başarıda beraberinde geliyor.

VİZYONUMUZ :

Hedefimiz geleceğe güvenle bakan, insanlığa katkı sağlayan, donanımlı çocuklar yetiştirmek.

MİSYONUMUZ:

Minik Panda Anaokulunu’nun esas amacı ; Kendine güvenen, birey olarak haklarını bilen , özgür ve yaratıcı düşünebilen , sorgulayan, doğayı ve hayatı seven, aynı zamanda doğaya ve çevresine duyarlı, paylaşmayı bilen , farklılıklara karşı saygılı ve anlayışlı, kendi kültürünü bilen ve kültürel değerlerine bağlı, vatanını , milletini seven ve Atatürk sevgisiyle dolu, Atatürk ilkelerine bağlı, sağlıklı, mutlu, barışa inanan,dürüst, sevgi dolu bireyler yetiştirmektir.